Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Нагородження кращих педагогічних працівників міста
28.09.2017, 19:06

У середу, 27 вересня, у сесійній залі міської ради відбулася урочиста церемонія нагородження кращих педагогічних працівників 2017 року, приурочена до Дня вчителя.

Протягом одинадцяти років міська влада вітає та нагороджує талановитих освітян, які роблять значний внесок у розвиток галузі, сприяють гармонійному розвитку підростаючого покоління.

Премію міського голови педагогам Миколаєва Олександр Сєнкевич вручав особисто.

- Я завжди з особливою повагою ставлюсь до педагогічних працівників, тому що на них покладена складна місія - змінювати свідомість миколаївців, виховувати в людях особистість, людяність та загартовувати характер. Сьогодні важливо привчати дітей з маленького віку не ламати, не руйнувати, а навпаки берегти власність громади, змінювати світ навколо себе на краще. Дякую вам за вашу важку працю та вітаю вас з професійним святом!, - звернувся до присутніх Олександр Сєнкевич.

Зазначимо, що у 2016 року вперше, за ініціативи міської влади та депутатського корпусу, нагороджувались вчителі, які підготували переможців III, IV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін та III етапу Всеукраїнського конкурсу – захисту науково - дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.  

Цьогоріч, премією у розмірі 10 тис. грн нагороджено учителів, які підготували переможців  IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу Малої Академії Наук України.

Савенко Ларису Миколаївну, ММК імені В. Д. Чайки

Кузнецову Ірину Дмитрівну, МСШ «АДТ»

Запотічну Ольгу Іванівну, ЗОШ №3

Авраменко Оксану Василівну, СШ №22

Премією у розмірі 8 тис. грн. та 4,3 тис. грн. було нагороджено учителів, які підготували призерів  IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапу  Малої академії  наук  України.

Михайловську Наталю Валеріївну, ММК імені В. Д. Чайки

Гетманцева Василя Сергійовича, ММК імені В. Д. Чайки

Вовченко Валентину Дем’янівну, ММК імені В. Д. Чайки

Жданову Жанну Геннадіївну, МСШ «АДТ»

Невярович Ніну Віталіївну, морський ліцей імені професора М.Александрова

Горбунова Сергія Вікторовича, морський ліцей імені професора М.Александрова

Варшавську Майю Юхимівну, юридичний ліцей

Парамонову Тамару Володимирівну, юридичний ліцей

Тарновську Аллу Григорівну, ПУГ імені М. Аркаса

Чернявську Олену Василівну, ПУГ імені М. Аркаса

Печаткіну Оксану Василівну, гімназія №3

Відайка Геннадія Вікторовича, гімназія №2

Раєвську Олену Володимирівну, гімназія №2

Пиртю Тетяну Олегівну, гімназія №41

Терещенко Тетяну Миколаївну, гімназія №41

Шаповалову Олену Миколаївну, ЗОШ №15

Фоміну Наталію Іванівну, СЗОШ №22

Карпову Альбіну Абдулазізівну, ЗОШ №51

Іртищеву  Олену Анатоліївну, ЗОШ №51

Пауля Віктора Володимировича, ЗОШ №54

Денисенко Оксану Миколаївну, ММК імені В. Д. Чайки

Борисенка Максима Юрійовича, ММК імені В. Д. Чайки

Герасименка Сергія Павловича, морський ліцей імені професора Александрова

Ткач Ірину Олександрівну, СШ №22

Перетятій Марину Геннадіївну, ММК імені В. Д. Чайки

Крисинську Ірину Володимирівну, ММК імені В. Д. Чайки

Остапчука Леоніда Володимировича, ММК імені В. Д. Чайки

Борисенко Ірину Анатоліївну, ММК імені В. Д. Чайки

Нілову Аліну Володимирівну, ММК імені В. Д. Чайки

Хаміцевич Світлану Миколаївну, ММК імені В. Д. Чайки

Мотуз Олену Борисівну, ММК імені В. Д. Чайки

Яценко Наталю Анатоліївну, ПУГ імені М. Аркаса

Кожущенко Олену Петрівну, гімназія №2

Гордієнко Наталю Володимирівну, гімназія №2

Гершкович Інну Анатоліївну, гімназія №2

Маєнко Любов Іванівну, гімназія №2

Шкабуру Тетяну Леонідівну, гімназія №2

Лобзіну Світлану Вікторівну, гімназія №2

Фролову Аллу Олександрівну, гімназія №4

Кульчицьку Тетяну Іванівну, гімназія №41

Шепель Олену Григорівну, морський ліцей імені професора М.Александрова

Кіцай Ольгу Михайлівну, морський ліцей імені професора М.Александрова

Кузьменка Анатолія Сергійовича, морський ліцей імені професора М.Александрова

Гращенкову Ірину Олександрівну, юридичний ліцей

Тоцьку Олену Миколаївну, ЗОШ №3

Мігунову Олену Степанівну, ЗОШ №18

Чернюк Олену Валеріївну, ЗОШ №19

Пінчук Наталію Вікторівну, СШ №22

Безсмертну Ірину Костянтинівну, СШ №22

Спиридонову Ларису Дмитрівну, СШ №22

Ляшко Олену Анатоліївну, СШ №22

Кондратьєву Ольгу Костянтинівну, ЗОШ №35

Кос’яненко Вікторію Володимирівну, ЗОШ №35

Рукінова Євгена Олександровича, ЗОШ №42

Малашенка Володимира Миколайовича, ЗОШ №53

Трибухіну Олену Анатоліївну, ЗОШ №53

Пінську Інну Олександрівну, ЗОШ №56

Калачинського Сергія Вікторовича, ММК імені В. Д. Чайки

За вагомий внесок у розвиток освітньої галузі, активну участь у суспільному житті та заслуги перед територіальною громадою м. Миколаєва кращі педагогічні працівники були нагороджені премією у розмірі 5 тис. грн.

Дошкільна освіта:

1

ДНЗ №132

Дерев’янко Тетяну Василівну

музичного керівника

2

ДНЗ №17

Колеснікову Ірину Борисівну

вихователя

3

ДНЗ №139

Лебедєву Світлану Анатоліївну

вихователя-методиста

4

ДНЗ №12

Кудрявцеву Наталю Віловну

інструктора з фізичної культури

5

ДНЗ №66

Ковальчук Юлію Вікторівну

вчителя-логопеда

Загальна середня освіта:

1

ММЛ

Соколову Олену Павлівну

вчителя історії

2

ЗОШ №60

Чуракову Оксану Валентинівну

вчителя англійської мови

3

ЗОШ №19

Калабуху Ольгу Віталіївну

вчителя математики

4

ПУГ

Геллер Тетяну Володимирівну

вчителя історії

5

ЗОШ №57

Малахова Андрія Анатолійовича

вчителя хімії та біології

6

ЗОШ №28

Симонову Людмилу Вікторівну

вчителя географії

Позашкільна освіта:

1

Клуб юних моряків з флотилією

Сухіну Юлію Вікторівну

ЗДВР

2

Палац творчості учнів

Камінецьку Тетяну Григорівну

методиста

Управління навчальним закладом:

1

ДНЗ №77

Гончарову Оксану Вадимівну

завідувача

2

ЗОШ №1

Сидорову Наталю Петрівну

ЗДНВР

3

ЗОШ №17

Панченко Алевтину Геннадіївну

директора

4

ЗОШ №46

Стригіну Тетяну Вікторівну

ЗДНВР

5

ДНЗ №20

Осипову Олену Віталіївну

завідувача

6

ЗОШ №15

Копійку Оксану Григорівну

директора

7

ЗОШ №50

Дячук Валентину Іванівну

директора

Після офіційної частини заходу зі святом працівників освіти привітали солістка "Народного художнього колективу" капели бандуристів "Україночка" Марія  Павлішина та вихованці "Народного художнього колективу" духового оркестру Палацу творчості учнів.


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 2504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання
































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2017