Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Осінній ярмарок у ДНЗ №132
12.10.2017, 15:24

Успіх у вихованні і розвитку дітей в освітньому закладі багато в чому залежить від того, як організовано взаємодію з їх батьками.

А як залучити сім'ї до участі в житті дитячого саду? Як зробити, щоб від цього процесу отримували задоволення і діти, і педагоги, і самі батьки?

Вирішувати ці питання нам допомагають спільні свята з батьками. - це завжди радість, веселощі. Одне тільки його очікування здатне викликати позитивні емоції. Сімейне свято - це свято подвійно.Спільна діяльність допомагає об'єднати дітей, їх батьків, педагогів, створити сприятливий мікроклімат.Досвід показує, що завдяки такій тісній співпраці та співтворчості на спільних святах встановлюється як психологічне, так і духовне єднання.

В цьому році ми проводили ярмарок в рамках проекту «ЕкоЗнайко» разом з Центром соціальних програм при підтримці Миколаївського глиноземного заводу.

Всі батьки креативно підійшли до виготовлення поробок з овочів та фруктів. Так на ярмарку з явилися «Гарбузове містечко», різноманітні топіарії серед яких поселилися веселі гусені та їжачки, вироби з овочів та фруктів. А діти старшої групи запросили батьків на виставу «Гарбузова родина».

Переможців у виставці поробок «Осінній вернисаж» представники центру та головний спеціаліст УОММР В.П.Кузнецова нагородили почесними грамотами. Зібрані кошти будуть направлені на поповнення матеріальної бази музичного та спортивного залів.

Адміністрація закладу

5B8A6633 5B8A6883 5B8A6794 5B8A6765 5B8A6753 5B8A6576 5B8A6570 5B8A6543

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1188
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018