Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 4
Користувачів: 1
Electronik


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Посвята в козачата в МЗОШ № 49
13.10.2017, 05:27
«Кожен рік в осінню пору, зростає рід козацтва наш. Посвяту відзначаєм на Покрову, у козачата приймаємо 1 клас» - під таким гаслом пройшла посвята в козачата першокласників в Миколаївській загальноосвітній школі №49. На святі були присутні вчителі, батьки та старші учні, які в минулому році вже отримала звання козаків та берегинь роду козацького.
Ми пам’ятаємо та шануємо історію, біографію наших прадідів. Душа кожного, хто вважає себе українцем, наповнюється трепетом, а на очі набігає сльоза, коли перегортаєш сторінки і вчитуєшся в рядки козацької слави. Батьки не стримували сльози радості за своїх дітей, адже вони не просто учні, а вже почесні носії звання КОЗАК.
Посвяту провів Голова Ради козацьких отаманів Миколаївської області Альберт Борисович Панченко. Хлопці та дівчата промовляли клятву, а на останок кожен мав змогу потримати справжню шаблю та на хвилинку поринути у минуле.
Для новоспечених козаків були проведені козацькі розваги. Хлопці були ознайомленні з командами і правилами бою. Кожен спробував вітальне «на грудки», позмагався в бою на шаблях. Для дівчат був проведений окремий конкурс з «гупанням» та виштовхуванням з кола. Ці види розваг використовувались козаками на Запорозькій Січі. Після посвяти всі були запрошенні на куштування Кулішу.
Шановні читачі, любімо Україну! Шануймо її народ і себе. Хай кожен із вас добрими ділами стверджує, що козацькому роду нема переводу.
Прес-центр школи

Додав: svetik1 |
Переглядів: 230
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018