Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Школа – це дух, пам'ять, традиції, наступність поколінь (ЗОШ №14)
03.11.2017, 15:52

Чотирнадцята, рідна школо…

В твоїх стінах і затишно й тепло.

Тут себе почуваєш, як вдома,

Тобі раді тут, знаєш напевно.

У Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №14 відбулось урочисте та щире святкування 50-річного ювілею. Як зауважила директор школи Лариса Леонідівна Джуган, навчальних закладів, які мають такий поважний вік, в нашому місті не так багато. Тому ця дата не могла залишитися непомітною.

На святі були присутні гості: депутат Миколаївської міської ради Крісенко О.В., головний спеціаліст відділу координації діяльності загальноосвітніх навчальних закладів управління освіти Миколаївської міської ради Калініченко Т.Є., завідуюча ДНЗ № 131 Штока В.К., завідуюча філією бібліотеки для дорослих № 10 Астахова Л.І., директор міської станції юних натуралістів Ярошенко Н.Г. та ті, хто переступив поріг нової школи першокласником у 1967 році. Найпочеснішими гостями свята стали ветерани педагогічної праці. В ході заходу було згадано тих, хто очолював навчальний заклад - директорів, їх заступників, згадано вчителів, випускників школи, які стали відомими людьми міста та країни, наголошено про славні сторінки історії школи. Згадали й тих, хто пішов у вічність. За 50 років існування школи 2270 учнів отримали атестати про повну загальну середню освіту. Сьогодні в рідній школі працюють вчителями дев’ять її випускників.

Наша школа сьогодні - це талановиті, мудрі, життєрадісні, сповнені вірою в майбутнє і в успіх своєї праці вчителі, які плекають щасливий світ дитинства. З ювілеєм, рідна школо!

Прес-центр школи

DSC_0156 DSC_0143 DSC_0066 DSC_0117 DSC_0236

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1215
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018