Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

У класичному ліцеї пройшов психолого-педагогічний семінар
20.02.2018, 11:11

У Миколаївському класичному ліцеї відбувся психолого-педагогічний семінар «Дитиноцентризм як запорука розвитку ліцеїстів», підготовлений  заступником директора з виховної роботи Морозовою В.Б.

Однією з умов стабільного розвитку та нового якісного підходу до освітнього процесу в національній системі освіти є забезпечення перебудови та оновлення змісту, форм і методів організації навчально-виховного процесу на засадах дитиноцентризму. На семінарі вчителі поглибили знання з педагогіки,  пригадавши педагогічні системи та наукові теорії різних часів, в основі яких лежать ідеї дитиноцентризму.

У групах педагоги опрацювали інформаційні карти «Особливості особистісного розвитку та спілкування підлітків і юнацтва», визначили психологічні особливості дітей, які вчителі повинні враховувати у роботі і на які можуть спиратися.

У наступному груповому завданні педагогам прийшлося ставити себе і на місце дітей, і на місце батьків. Групи визначали принципи, на яких повинна будуватись модель «дитиноцентризму» з позиції учнів, батьків та вчителів, а потім презентували роботу.

Підводячи підсумок, вчителі ліцею погодились із думкою видатного психолога і педагога Стенлі Холла: «Не діти існують для школи, а школа для дітей».

Методична рада ліцею

 
P80219-160924 P80219-154531 P80219-153908

Додав: kolinko |
Переглядів: 1120
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018