Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 12
Гостей: 12
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

У Миколаївському класичному ліцеї пройшов психолого-педагогічний семінар «Обдарованість дитини: розкрити, зрозуміти, підтримати»
11.12.2017, 13:27

У Миколаївському класичному ліцеї пройшов психолого-педагогічний семінар «Обдарованість дитини: розкрити, зрозуміти, підтримати ». Учителі ліцею розуміють, що необхідно побачити у масі учнів обдарованих дітей і, як справжнім майстрам, розкрити талант, допомогти дитині розвинути його, не втрачаючи при цьому унікальності особистості. На семінарі вчителі систематизували знання про поняття «обдарованість», «обдаровані діти», «типи обдарованості», «проблеми обдарованих дітей»; дали відповідь на питання: яким повинен бути наставник – учитель обдарованого учня; як долати труднощі, які виникають у роботі з обдарованими дітьми. У ході семінару виконано інтерактивні вправи: «Чи здійснена місія?», акровірш «Обдарованість», «Креативний малюнок» (тип обдарованості у вигляді емблеми), оперативний банк «Обдарований ліцеїст», перегляд відео ролика «Наставник інтелектуал», познайомились з результатами психологічного дослідження «Мій творчий потенціал».

Таким чином, наш педагогічний колектив дійшов до таких висновків: питання роботи з обдарованими завжди буде актуальним, розв’язати його реально, якщо створена команда однодумців, що готова працювати злагоджено.

НМР Миколаївського класичного ліцею

IMG_7721

IMG_7732 IMG_7730 IMG_7718


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1164
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018