Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Всеукраїнський тиждень права в ЗОШ №40
15.12.2017, 17:24

У нашому навчальному закладі проводився Всеукраїнський тиждень права, метою якого була активізація творчої та пізнавальної діяльності учнів, виховання в них почуття гідності, уміння поважати інших, встановлювати стосунки на доброзичливій, толерантній основі.

У рамках Тижня правових знань були проведені заходи, спрямовані на забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів залучалися учні 1-11 класів.

Розпочався Тиждень із загальношкільної лінійки «Права дітей в Україні».

В середу, пройшла інформаційна хвилинка «Історія проголошення Загальної декларації прав людини».

Згідно затвердженого плану в читальному залі школи бібліотекарем було організовано тематичні виставки друкованих видань та фотоматеріалів «Права дитини», «Права людини»

Законність і порядок в Україні».

Серед учнів 8-х класів пройшов конкурс газет «Наші обов’язки – наші права». Диплом І ступеня отримали учні 8-А класу, учні 8-Б та 8-В класів отримали Дипломи ІІ ступеня.

Також пройшли лекції на класних годинах за участю представників Миколаївського центру з надання безоплатної правової допомоги, класні години «Ознайомлення зі Статтями Конвенціїї ООН «Про права дитини»», дискусії «Торгівля людьми, злочин проти людства» (10 кл.), перегляд мультфільмів про порушення прав дитини, з обговоренням (1 кл.), конкурс інсценізованої казки «Права дітей» (4 кл.), вікторина «Я знаю свої права» (3, 5 кл.), тестування «Чи знаю я свої права?» (6, 7 кл.), конкурс малюнків «Наші права, наші обов’язки» (5-9 кл.), історико-правовий КВК (9 кл.) та ін.

Завершився Тиждень загальношкільним уроком «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

Ніколи не буде зайвим повторити свої обов’язки і дотримуватися їх, знати свої права і користуватися ними, побачити деякі проблеми зі сторони та зробити для себе висновки. Незнання не звільняє від відповідальності, а знання навпаки перетворюються на силу, якою можна захистити себе від шкідливого та небезпечного, зміцнити свою силу волі, покращити поведінку.

Прес-центр школи

IMG_6742 IMG_6745 IMG_6737IMG_6732 IMG_6724

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1154
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018