Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Звіт директора ЗОШ №56 Мазур О.М. перед педагогічним колективом і громадськістю
05.06.2018, 14:08

Наше завдання – кожній дитині

дати доступ до якісної освіти

1 червня о 17.00 у конференцзалі школи відбулась загальношкільна конференція, на якій присутнім учителям, батькам та запрошеним був представлений змістовний звіт директора школи Мазур Ольги Миколаївни про управлінську діяльність та результати роботи закладу в 2017/2018 навчальному році.

Ольга Миколаївна докладно розповіла про життєдіяльність шкільної родини, висвітлила стратегію роботи керівника щодо створення позитивного іміджу закладу на основі плідного партнерства і творчої взаємодії учителя, учня, батьків і громадськості, відзначила успішність випускників старшої школи, досягнення та перемоги школярів у різноманітних конкурсах, продемонструвала зростання професійної компетентності педагогів та їх готовність до нових звершень, повідомила про отримання нового випуску «Літопису сучасної науки й освіти України-2018», де розміщена стаття про здобутки школи. На завершення директор подякувала усім за підтримку й плідну співпрацю.

В обговоренні виступили голова ради школи Скакунова О.О., методист БТДЮ Інгульського району Настенко О.Д., заступник директора з виховної роботи Салманова О.Ю., представник обласного осередку Всеукраїнської організації скаутів та делегати від батьківської громади, які дали високу оцінку діяльності керівника. У виступах лунали щирі слова вдячності директору і педагогічному колективу за наполегливу працю, високий професіоналізм та творче натхнення.

Захід пройшов у дружній, діловій та позитивній атмосфері. За підсумками голосування учасники конференції одноголосно визнали роботу директора задовільною з матеріальним заохоченням.

Звіт директора ЗОШ №56 Мазур О.М. перед педагогічним колективом і громадськістю


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 118
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018