Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2017-2018 н.р.

Звитяги юних патріотів (БДЮТ Заводського р-ну)
27.10.2017, 19:51

Туристсько-краєзнавчим відділом Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району було проведено квест «Козацький рейд» Відкритих змагань юних туристів-краєзнавців, присвячену Дню захисника України та Дню визволення України від нацистських загарбників. У заході взяли участь 17 команд з навчальних закладів Заводського (БДЮТ, ЗОШ №21, ЗОШ №25, ЗОШ №34, ЗОШ №35, ЗОШ №36, ЗОШ №39, ЗОШ №52, СЗОШ №22, гімназії № 4) Центрального (Перша українська гімназія ім. Аркаса, Миколаївський класичний ліцей) та Інгульского районів м. Миколаєва (гімназія № 41). Всього близько 150 учасників.

Програмою заходу було передбачено проходження командами визначеного маршруту вулицями історичної частини міста Миколаєва. Головним завданням став пошук восьми контрольно-залікових станцій та виконання завдань на них.

Перед стартом кожна команда отримала карту частини міста Миколаєва, картку проходження з легендами. На першій КЗС учасники долали туристсько-спортивні етапи: «Цирк», «Паралелі», «Маятник». КЗС №2 працювала на базі Миколаївської міської бібліотеки №2 і передбачала реставрацію (відновлення) тексту. Станції №3-6, були прив’язані до пам’ятних місць, присвячених Другій світовій війні. Один з етапів заходу відбувався на базі Музею «Підпільно-партизанський рух на Миколаївщині в роки Великої Вітчизняної війни. 1941–1944 рр.». КЗС №7 розташовувалась біля меморіалу на честь загиблих в зоні проведення АТО військовослужбовців – «Струни пам’яті». Завершувала програму заходу КЗС «Козацькі звитяги», де роботу організували представники Ради козацьких отаманів, які провели ігри за козацькою педагогікою.

За результатами квесту І місце вибороли команди «Класики» Миколаївського класичного ліцею та «Заводний мандрівник-34» ЗОШ № 34, ІІІ місце розділили між собою команди ЗОШ №39, «Юніор-22» СЗОШ №22 та ЗОШ №35. Також всі команди отримають грамоти та сертифікати за якісне проходження певних етапів.

БДЮТ Заводського району м. Миколаєва запрошує навчальні заклади міста до тісної співпраці з метою створення команди однодумців у туристсько-краєзнавчому та національно-патріотичному русі.

К.Г. Осадча, завідувач туристсько-краєзнавчого відділу БДЮТ

YFjMy5j8-oQ Tjv4MerFy0o 1ZPe_AbzL40 uz2SF2tzfwU kYa80o9GPEE k__bLdz0N30

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1246
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018