Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Користувачі на сайті:


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

«Цінуй сьогоднішнє заради свого майбутнього» (ДЦ Корабельного району)
03.12.2018, 17:28

29 листопада 2018 року в Дитячому Центрі позашкільної роботи Корабельного району м. Миколаєва (директор Турчак Т.Г.) за підтримки адміністрації Корабельного району відбувся тематичний захід, присвячений Всесвітньому Дню толерантного ставлення до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих під назвою «Цінуй сьогоднішнє заради свого майбутнього».

Захід відбувся за сприянням голови адміністрації Корабельного району Миколаївської міської ради Олександра Миколайовича Цуканова, начальника відділу з гуманітарних питань Ірини Іванівни Богдан.

На заході була присутня Галина Миколаївна Дмітрієва, лікар-педіатр центру первинної медико-санітарної допомоги №7, яка провела освітні бесіди з юнаками та дівчатами, детально відповіла на питання молоді.

Начальник відділу з гуманітарних питань Богдан І.І. надала дітям консультації щодо дій під час ситуації, якщо скоєно насилля чи жорстоке поводження. Поінформувала про роботу «гарячих ліній», служб та організацій, які уповноважені швидко реагувати на сигнал тривоги. Роздала дітям брошури, буклети, інформаційні матеріали щодо профілактики насильства в сім'ї, торгівлі людьми, тощо.

Під час заходу оголошено підсумки конкурсу творчих робіт «Крок у здорове майбутнє!», присвяченого Всесвітньому Дню толерантного ставлення до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих.

Призами від адміністрації Корабельного району були нагороджені: Ольга Безрук, вихованка гуртка ДУМ «Натхнення» (керівник Олена Миколаївна Радченко) за вклад у розуміння здорового способу життя. За оригінальність творчої роботи була відзначена Ауріка Гаргалик, вихованка гуртка ДУМ (керівник Юлія Юріївна Колісніченко).

За розкриття теми була нагороджена Катерина Бойчук, вихованка «Зразкового художнього коллективу» гуртка ДУМ «Родзинка» (керівник Анастасія Миколаївна Івашкіна).

Грамоту за активну участь у конкурсі «Крок у здорове майбутнє» отримав колектив гуртка ДУМ «Натхнення» (керівник Олена Миколаївна Радченко). За розкриття теми у літературному напрямку нагороджено Марію Бандуру та Юлію Пастух, вихованок гуртка літературної творчості «Альтанка» (керівник Ніна Миколаївна Паламарчук). За популяризацію здорового способу життя Марію Лисенко, вихованку гуртка «Школа журналістики» (керівник Марія Борисівна Полупанова).

Захід, присвячений Всесвітньому Дню толерантного ставлення до хворих на СНІД та ВІЛ-інфікованих – це поглиблення знань підростаючого покоління про виникнення і природу вірусу ВІЛ, пропаганда знань про можливі шляхи зараження ВІЛ та профілактиці СНІДу.

Кожна людина має право жити в цьому світі і бути щасливою. СНІД не передається через обійми, дотики, знаки уваги та добрі слова. Давайте ж підтримаємо людей, які так потребують нашої турботи і допомоги. Надихаючими словами, фінансово і просто солідарністю. І якщо кожен з нас внесе хоча б крихітну лепту у справу допомоги іншим, світ обов'язково стане кращим!

 

Прес-центр закладу

 

 

 

 

«Цінуй сьогоднішнє заради свого майбутнього» (ДЦ Корабельного району)

 

 

 


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 13
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license