Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
barvinok64

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

День української писемності та мови в ЗОШ №52
13.11.2018, 12:32

День української писемності та мови розпочався яскраво й нетрадиційно. Зайшовши до школи учні, батьки та вчителі поринули у атмосферу свята під українські пісні. Протягом дня підтримали цю атмосферу усі охочі, долучившись до акції «Вишиванка і українська мова – ДНК нації».

Під час трансляції шкільної радіогазети учні 10-А класу організували тематичну радіолінійку «Говорімо українською завжди і повсякчас!». Родзинкою святкового дня став танцювальний флешмоб «Розмовляй українською, адже ти – українець!», організований для учнів початкової школи. Вже вкотре в День української писемності та мови учні 8-11-х класів і вчителі стали учасниками Всеукраїнської акції – XVIII Радіодиктанту національної єдності.

Велике зацікавлення в учнів 2-11-х класів викликав міський захід, організований МОІППО - раптівка «Моє слово українською». З великим почуттям патріотизму учасники заходу декламували улюблені вірші рідною мовою, кожен з них намагався донести до слухачів красу художнього слова, авторський задум та свої почуття. Проведений квест «Чи знаєш ти мову Кобзаря?», завданням якого було заповнення слів, словосполучень, пропущених у відомих рядках Тараса Григоровича Шевченка, виявив здібних учнів 5-10-х класів, переможців поезій Кобзаря,

Керівником гуртка «Інтелект» проведено турнір «Що? Де? Коли?» для команд 4-11-х класів. Класним керівником та учнями 11-А класу на круглому столі обговорено питання: «Чи потрібна двомовність в Україні?». Захід допоміг протягом короткого часу згенерувати багато ідей, швидко підвищивши творчу активність випускників.

У паралелі 5-х класів організована мовна вікторина «Подорож океаном рідної мови», під час якої учні презентували свої команди, відповідали на питання, розгадували загадки тощо.

Також протягом дня у вестибюлі школи діяла книжкова виставка «Наші земляки теж пишуть українською», переглянувши яку, учні поглибили свої знання про творчість письменників  рідного краю, переконалися, що українська мова таки звучить на теренах Миколаївщини.

Діти, долучившись до проведених заходів, засвідчили солідарність з усіма українцями, яким небайдужа доля України, хто турбується про її майбутнє і довели, що «ми дійсно різні», але більшість прагне одного: щоб наша країна була могутньою, цілісною державою.

 

Прес-центр школи

День української писемності та мови в ЗОШ №52


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 37
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license