Меню сайтуВихід

Онлайн всього: 3
Гостей: 2
Користувачів: 1


Користувачі на сайті:
barvinok64

Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2018-2019 н.р.

Творча зустріч з драматургом Миколою Євтушенком (ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка)
19.11.2018, 18:02

Творча зустріч із надзвичайно цікавою, талановитою і духовно багатою людиною - Миколою Андрійовичем Євтушенком - відбулася у Миколаївській ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка.

Микола Євтушенко – це талановитий український актор, режисер, блискучий оратор, письменник, громадський діяч, просвітянин - один із очільників просвітянського руху на Миколаївщині, член громадської організації «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини». Кожна зустріч з цією неординарною особистістю - у колі творчої інтелігенції, в учнівських та студентських колективах, у бібліотеках, закладах культури міста та області , - по-своєму незабутня і неповторна.

Захід організувала шкільний бібліотекар Наталя Миколаївна Гринько у кращих традиціях «жанру». У актовому залі школи демонструвались книжкові виставки з творами Миколи Андрійовича, на екрані - відеоматеріали про добу козаччини, українську історію, біографію гостя.

Двоє ведучих у національних одностроях висловили дорогому гостю вітання від усіх присутніх в залі, захоплено ділились інформацією про унікального гостя.

Розхвильованим і зворушеним від такого теплого прийому, Микола Євтушенко піднявся на сцену. «Я безмежно вдячний за цю зустріч, - звернувся до присутніх у залі дітей. - Кожен письменник хотів би, щоб його так зустріли читачі. Враження перевершили всі мої сподівання. Дякую школі № 57 імені Тараса Григоровича Шевченка, що тут навчають патріотизму, любові до своєї історії, культури, традицій».

Письменник розповів про свою нову книжку для дітей – «Тарасикова стежина, або Правдива казка». Написана у традиціях української народної казки, з використанням епізодів біографії Тараса Шевченка (за родинними переказами нащадків сестри Кобзаря — Катерини).
Творча зустріч з драматургом мала назву
«Талант помножений на волю». Микола Андрійович прийшов до учнів-шевченківців із дитячою музичною п’єсою «Гетьманич». Автор поділився роботою над її написанням, а також особисто озвучив частину твору.

Але на цьому творчий вечір не завершився. Микола Андрійович запросив на сцену усіх, хто хотів би у подарунок отримати його книги, - і зробив дарчі підписи на кожній книзі, яку дарував.

В інтерв’ю після завершення творчої зустрічі Микола Євтушенко зазначив: «Я перевернув усе, що можна, щоб дитина старшого шкільного віку за годину прочитала твір, і знала, хто такий Тиміш Хмельницький, що він робив, хто біля нього був, - це і є історія козацтва!».

Беззаперечно, що такий доступний і цікавий для дитячого сприйняття драматичний твір про добу козаччини сприятиме патріотичному вихованню молодих громадян України та зміцнюватиме у них національну самоідентифікацію.

Прес-центр ЗОШ № 57 імені Т.Г.Шевченка

1


Додав: Admin_Vasilishin |
Переглядів: 28
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       
 ОСВІТНЯ КАРТА МІСТА
(САЙТИ ОСВІТНІХ ЗАКЛАДІВ МІСТА) 
Освітня карта міста
Офіційні сайти


 Профспілка працівників освіти і науки

Інформаційні сайти
Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license